מכונת קפה מקצועית

5 מכונות הקפה המקצועיות הטובות ביותר

מכונת קפה מקצועית היא כלי חיוני לכל עסק. הטובים ביותר ייבנו לייצור בנפח גבוה. הנה כמה מיוצרי האספרסו המקצועיים הטובים ביותר: נואובה סימונלי אפיה השני ונספרסו 9010. מכונות אלה יעזרו לך לעשות משקאות אספרסו גדולים בתוך זמן קצר. ההבדלים העיקריים בין שני סוגים אלה הם העיצוב והתכונות. אתה יכול לבחור מודל אוטומטי או חצי אוטומטי. בדרך כלל, תצטרך לרכוש מכונה אחת לעסק הקטן שלך. עם זאת, מכונות אלה הן אידיאליות לשימוש ביתי והן בדרך כלל הפחות יקרות.

Mini La Marzocco Linea: מכונת קפה זו היא בחירה מצוינת עבור מלצרים, לבית ובתי קפה מיוחדים. היא כוללת שני גופי חימום גדולים ומערכת בקרת טמפרטורה. זה גם קל מאוד לנקות ולשמור. המחיר הוא נכון. בהשוואה למכונות אחרות, זו הקנייה הטובה ביותר. זוהי הבחירה המושלמת לכל עסק ומספקת הן למקצוענים והן למתחילים.

Aurelia A1 Piano: מכונת הקפה הזו חייבת להיות של חובבי אספרסו. מכונת אספרסו זו טוחנת, רמות, ורפידת ספיגה, פולי קפה, טיימרים, ותצוגה דיגיטלית ניתנת לתכנות. הוא יכול לייצר אספרסו מעולה בפחות מ-30 שניות, ואתה יכול להתאים אישית את כמות הקפה הטחון כדי להכין את הכוס המושלמת. אין לו קיטור, ואין לו מנגנון קצף חלב.

אילו מכונות קפה מקצועיות מומלצות לבתי קפה?

מכונת האספרסו הזו היא בחירה טובה לבתי קפה בגודל בינוני. למכונה הזאת יש מערכת גופי חימום כפולה לאספרסו חזק יותר. זה מגיע עם מחסנית נוחה וחבלה. הפורטפילטר שלו קצת יותר כבד מאחרים, אבל הוא אורז אספרסו במינון אמין. הוא גם ננעל בראש הקבוצה עם ידית חזקה. מכונה זו היא אופציה נהדרת לעסק עם תנועה גבוהה.

Linea LPx: הקוטלת היא אחת ממכונות הקפה המקצועיות הטובות ביותר. יש לו פרופיל נמוך וטכנולוגיית גופי חימום כפולה. יש לו גם גרסה נפחית וקומפקטית. שתיהן בחירות נהדרות לבתי קפה קטנים. שניהם ידידותיים למשתמש ומגיעים עם תכונות טובות. Linea LPX היא בחירה מוצקה עבור בעל עסק בעל מודעות תקציבית. מערכת גופי חימום הכפולה שלה היא תכונה מצוינת לדגם היקר ביותר.

מכונת אספרסו: מכונת אספרסו קומפקטית באיכות גבוהה עם מחליף חום גדול מבטיחה טמפרטורות עקביות בכל כוס. הממשק קל לשימוש וכולל כפתורים ניתנים לתכנות ומחמם כוס. יש לו גם טיימר בר-תכנות ל-9 כוסות קפה שונות. בנוסף, המוזיקה היא בחירה מצוינת לשימוש ביתי ועסקי. הוא זמין גם בגרסאות נפח וקומפקטיות.

מכונת אספרסו קומפקטית שיכולה להחזיק עד תשע כוסות קפה. Musica כולל מחליף חום כדי להבטיח טמפרטורה עקבית בכל כוס. לממשק יש כפתורים ניתנים לתכנות והוא יכול להחזיק עד תשע כוסות. Gaggia Classic Pro הוא גם מכונת אספרסו באיכות גבוהה. בהתאם לגודל העסק שלך, אתה יכול לבחור את מכונת הקפה המתאימה לעסק שלך.

La Marzocco Linea Mini: The La Marzocco Linea Classic היא מכונת אספרסו נוספת. הוא כולל שני גופי חימום גדולים ומערכת בקרת טמפרטורה של PID לטמפרטורה מדויקת. לגרסה הקומפקטית יש מחיר גדול והיא מציעה ממשק שניתן לתכנות לשימוש קל. הגרסה הקומפקטית שלו נהדרת לשימוש ביתי. לחלופין, ניתן לרכוש אותו כיחידה מסחרית. מכונת האספרסו המקצועית הטובה ביותר צריכה להתבסס על ההעדפות והתקציב שלך.

Nuova Simonelli Appia Life: The Slayer Cape Machine ידועה בסגנון הפרופיל הנמוך שלה. העיצוב החלקלק שלה יתאים לרוב בתי הקפה. חיי אפיה ממשיכים את מסורת האפיה. זוהי הגרסה החצי-אוטומטית של ה-Nuova Linea Classic. אסקסו מגיע עם מספר אביזרים שהופכים אותו מתאים לכל עסק. אסקסו יש גם חבלת פלדת אל-חלד וסל סינון כפול.